תנאי שימוש באתר

1. כללי

1.1 האתר הינו אתר סחר אלקטרוני (להלן: “האתר”) המופעל ובבעלות העוסק מורשה תומר אלבז. האתר מציג ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מאת מיטב היצרנים, כל זאת במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.
1.2 השימוש ב”אתר” מותנה בהסכמתך לתנאים הקובעים בו כלשונם – כל המבצע פעולת רכישה ו/או גלישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה/הגלישה כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים ו/או שירותים ו/או מידע וכי הוא מכיר את כללים אלה, מסכים לתוכנם על כל המשתמע מכך וכמו כן לתחולתם על כל פעולת הרכישה ואו גלישה וכי לא תהיה לו ו/או לנציגו כל טענה ואו תביעה כנגד מפעילי ה”אתר” ו/או נציגיהם מלבד טענות הקשורות ב-ט.ל.ח שיתוקנו ע”י מפעיל האתר והלקוח / הרוכש / הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו / או כל פיצוי ו / או תמורה כלפי מפעילי האתר ו/ או נציגיהם , והכול כפי שמפורט באתר ובתקנון זה.
1.3 הלקוח/ הגולש /הרוכש מאשר כי הובא לידיעתו שבאתר מפורסמות כתבות אינפורמטיביות שונות ומגוונות תוכנם בגדר המלצת רקע כללית בלבד ואינו משמש ואינו כתחליף לייעוץ מקצועי המתבקש והנדרש על מנת להשתמש במכשירים / האביזרים/  התכשירים/ המוצרים ו/או דרכי ואופן הטיפול והתחזוקה הנמכרים בחנותנו ו/או באמצעות האתר יודגש כי כל האחריות לשם השימוש הנאות והראוי במכשירים ובאביזרים ו/או האחזקה והטיפול הנם באחריות הלקוח בלבד! הלקוח מוותר בזאת מראש על כל טענה שהיא בדבר מתן המלצה וייעוץ שלא כראוי ע”י נציגנו !. יודגש כי ניתן לקבל יעוץ מקצועי ייעודי וספציפי ועל יעוץ מקצועי זה האמור תהיה תוספת תשלום הייעוץ יינתן ע”י מר תומר אלבז ו/או נציגיו ובתאום מראש בלבד!
1.4 בתקנון זה (וכן ב”אתר”) השימוש הנו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ותקף גם לנקבה במשמע.

2. אופן הקניה

2.1 מי רשאי לקנות – כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר בבעלותו כרטיס אשראי תקף, תנאי מוקדם לביצוע פעולות קניה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הגולש לבצע את הרכישה.
2.2 באתר מוצעים מוצרים ושירותים המלווים בתמונות סרטונים, התמונות והסרטונים הנם להמחשה בלבד.
2.3 ב”אתר” מפורסמים קופונים לחלק מהמוצרים שאינם נמכרים באתר. מוצרים ו/או שירותים אלו ניתנים לרכישה אך ורק בסניף המרכזי של הרשת. מימוש קופון אינטרנטי יתבצע כך: לאחר שהגולש התרשם מהמוצר הלקוח/הגולש יהיה רשאי להדפיס קופון עבור המוצר ו/או השירות. הלקוח יממש את הקופון בכך שימסור את הקופון לפני ביצוע הרכישה לקופאי מוכר. הקופון הינו בתוקף של 3 ימים מיום הפרסום באתר (או כפי שמצוין על הקופון) ומותנה עד גמר המלאי המוקצה בחנות המרכזית עבור המבצע האינטרנטי (בשיטת כל הקודם זוכה) הרוכש/ הגולש מתחייב למסור את פרטיו בעת הרכישה.
2.4 לקוח רשאי לבצע קניה מקוונת ע”י הוספת גריעת פריטים מעגלת הקניות, ומתחייב לאשרר את הקניה. המשך הטיפול יבוצע ע”י מוקד משלוחים אשר יוודא את קיום המוצרים במלאי (במידה ומוצר מסוים אינו במלאי יוצע ללקוח מוצר חילופי זהה דומה ואו בתוספת מחיר זיכוי ביחס למוצר המבוקש והזמנתו תשונה, הלקוח לא יהיה זכאי לבטל הזמנה בגין העדר מוצר וכמו כן לציין כי הלקוח לא יחויב בגין מוצרים שאינם קיימים במלאי). יודגש כי יתכן טעויות בעניין קיימו של מוצר במלאי בהגדרתו ולכן בחובת הגולש לוודא קיום של מוצר במלאי על ידי בירור טלפוני מקדים למוקד ההזמנות לפני ביצוע כל פעולה מטעמו של הגולש ,יודגש כי לא נקבל כל טענה בעניין זה!.
2.5 בעת ביצוע הקניה רישום לאתר יתבקש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז/ ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, טלפון, כתובת הכוללת ישוב,רחוב ומיקוד, דואר אלקטרוני ואמצעי תשלום (יתכן ופרטי אמצעי התשלום לא ישמרו במערכת) . ללקוח/ לגולש ידוע כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם למפעלי ה”אתר” ו/או בתי עסק שהאתר משרת.
2.6 הצהרת פרטיות- פרטי הלקוח לא יועברו לצד ג’, פרטי האשראי יתכן שישמרו מקניה לקניה ו/או וימחקו מהמערכת עם ביצוע החיוב והמשלוח.
2.7 אם הרישום הקניה יתאפשר ללקוח לבטל את סימון ה-“V” על מנת לא לקבל פרסומים, עדכונים וחדשות בדואר אלקטרוני SMS כמו כן הלקוח/הגולש נותן את הסכמתו לקבל פרסומים, עדכונים וחדשות כאמור! הלקוח יהיה רשאי תמיד לפנות למוקד בית העסק לבקש להוציא את עצמו מרשימות הדיוור.

3. תשלום ואספקה:

3.1 אמצעי התשלום:
א.ניתן לשלם בכרטיסי אשראי דרך האתר.
ב.ניתן לבצע חיוב תשלום טלפוני מול בית העסק.
3.2 החיוב יתבצע בסמיכות למועד שליחת המוצרים אל הלקוח.
3.3 זמן האספקה היינו עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה (להלן:”מועד האספקה”), במידה ולא ניתן לספק את המוצר במשך טווח תאריכים זה, יווצר קשר בין נציג מפעילי האתר עם הלקוח לתיאום מועד אספקה אחר (ללא מתן פיצוי ולא תשמע כל טענה ע״י הלקוח ומאת הלקוח על עניין זה).
3.4 האספקה תהיה בתאום טלפוני עם הלקוח.

4. משלוח

4.1 משלוחים בתוך העיר:

משלוחים בב”ש יעשו כל יום מהשעה 10:00 ועד השעה 17:00 למעט יום שישי שהמשלוחים יתבצעו עד השעה 14:00 משלוח שיתקבל אחרי השעה 17:00 בערב ישלח ביום העסקים הבא.

4.2 משלוחים מחוץ לעיר:

משלוחים לאיזור דימונה, ירוחם, עומר, מיתר, להבים, בית קמה, אופקים, נתיבות, שדרות והמושבים והישובים בסביבתם יסופקו בימים ראשון, שלישי וחמישי ע”י שליח של החנות למעט מקרים בהם החנות שומרת על הזכות לבצע משלוח ע”י חברת שליחויות חיצונית שזמני החלוקה הם עד שלושה ימי עסקים במידה והמשלוח התקבל עד השעה 12:00 בצהרים.
משלוחים לכל הארץ יבוצעו ע”י חברת שליחויות חיצונית ויסופקו תוך שבעה ימי עסקים לבית הלקוח וכמובן שאין מדובר באיזור חריג וההזמנה התבצעה עד השעה 12:00 בצהרים.
קיימת האפשרות לאיסוף עצמי באיזור באר שבע, ברחוב מקלף מרדכי 44 באר שבע.
זמני האספקה של מוצרים המסופקים ע”י שליחים חיצונים ל-“בית העסק” אינם ניתנים לבקרה ע”י מפעיל ה”אתר” ונציגיהם ואינם בשליטתם והנך מצהיר כי לא תהיה לך טענה תביעה נגד העוסק מורשה תומר אלבז ו/או “מפעיל האתר” ו/או “בתי העסק” המספקים את הסחורה עקב שיבושים באספקה בעקבות שימוש בשירותי השליחים המוצרים יספקו
בהתאם לתנאי האספקה של “בתי העסק” ובכפוף לרשימת הישובים שבהם מתבצע משלוח עד הבית. המוצרים יסופקו עד בית הלקוח, במידה ואין ביכולת החנות לספק את המוצר עד לבית הלקוח בגין מצב ביטחוני, כוח עליון (לרבות מזג אוויר) או כל סיבה שהיא , ייצור הספק קשר עם הלקוח וימצא פתרון סביר והגיוני, בכל מקרה של ביטול המשלוח העסקה יהיה הספק המכריע באופן בלעדי.

4.3 לא יהיו משלוחים בשבתות וחגים.

5. ביטול משלוח

5.1 במקרה של ביטול משלוח בתוך העיר ב”ש ובמקרה שהמשלוח לא סופק ללקוח, ביטול העסקה לא תחויב בעמלות טיפול ושילוח.

5.2 במקרה בו ביטל הלקוח את ההזמנה לאחר קבלת המוצרים יחויב הלקוח עלות שילוח של המוצר.

5.3 ביטול משלוח מתייחס למקרים בהם המוצרים שלמים ובאריזתם המקורית ולא נעשה בהם שימוש כלל! במקרה של שימוש במוצרים יש לעיין בסעיף החזרת מוצרים.

6. החזרה/החלפת מוצרים

6.1 בקשה לביטול עסקה ניתנת לביצוע אך ורק על פי חוק ותקנות משרד התמ”ת.

6.2 החזרת מוצר תתבצע תוך 14 ימי עסקים ובמידה ולא נעשה שימוש במוצר וישנו באריזתו המקורית בלבד! יזוכה הלקוח זיכוי כספי מלא .

7.אחריות על מוצרים

7.1 הספק תומר אלבז מספק אחריות למוצרים הנרכשים בחנות/באתר ונצמדת לתנאי האחריות אשר נקבעים ע”י היבואנים בלבד!

8. מבצעים/הטבות

8.1 חשוב לציין שכל המבצעים המפורסמים באתר ניתן לממש דרך האתר ודרך החנות.
8.2 חשוב לציין כי החנות שומרת על הזכות להפסיק כל מבצע או הטבה ללא הודעה מוקדמת
8.3 אין כפל מבצעים ו/או הטבות!
8.4 ההטבות והמבצעים המוצגים באתר מבוססים על כמות מלאי מינימלית שמוקצת לכל מבצע, סיום המבצע יתבצע או בסיום תאריך המבצע או המלאי המוקצה, הראשון מביניהם.
8.5 מוצרים המפורסמים כמבצע רכישה בחנות בלבד לא יסופקו דרך האתר אלה רק דרך הגעה לחנויות הרשת.

9.סודיות ופרטיות

9.1 החנות מתחייבת לעשות כמיטב יכולתה באמצעים העומדים לראשותה לשמור על סודיות בעת ההשתתפות במכירה. פרטים אלו ישמרו במאגר המידע של החנות. החנות לא תעביר פרטים אישיים אלו לאף גורם זר.

9.2 מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרות של העוסק מורשה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת החנות יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי העוסק מורשה.

9.3 החנות שומרת לעצמה את הזכות לאסוף נתונים אודות שימוש לקוחותיה באתר כולל דפים שנצפו, מוצרים מבוקשים, רכישות בעבר וכדומה לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. החנות תהיה רשאית להעביר נתונים סטטיסטים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים ללקוחות אישית או מזהים אותם באופן אישי.

9.4 החנות שומרת לעצמה את הזכות לפנות אליך בדואר אלקטרוני בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים במכירות בפרט ובאתר בכלל, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב אלא אם הלקוח ציין בפני החנות כי אינו מעוניין בכך.

9.5 החנות לא תעביר פרטים אישיים של לקוחותיה לצד שלישי אלא במקרים המפורטים להלן:

9.5.1 אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או עלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החנות.

9.5.2 אם הלקוח ביצע עשה שימוש בשירותי החנות לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד בביצועו של מעשה כזה.

9.5.3 אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם החנות או מי מטעמה.

9.5.4 אם התקבל בידי העוסק מורשה צו שיפוטי המורה לו למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי.

9.5.5 בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין העוסק מורשה.

10. התניות משפטיות

10.1 הדין החל על הפעולות באתר ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת – תהיה לבית המשפט של מחוז בבאר שבע הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

0
  0
  העגלה שלי
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
  התחילי שיחה
  1
  זקוקה לעזרה?
  ,השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
  נשמח לעזור בכל בעיה ולענות על כל שאלה...!
  Call Now Button